Адреса:
ул. Зеничка бр.13
1000 Скопје, Македонија
Е-пошта:
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Телефон:
+389 2 2614 684 | +389 2 2640 200
Мобилен:
+389 70 231 684 | +389 75 231 684 | +389 78 231 684

Останати информации

Skype elektron-m

Viber 070 231 684

Facebook elektron-m skopje